O mnie


O blogu

Good changes – z miłości do kuchni wegetariańskiej to blog z wegetariańskimi przepisami. Nie znajdziecie tu mięsa ani ryb.

O mnie

DSCN0539

Fot. Helena Becker

DSCN0610

Fot. Helena Becker

Mam na imię Ania. W dzieciństwie mówiłam, że jak dorosnę zostanę kucharką. Zostałam położną. Miłość do gotowania była we mnie zawsze. Dlatego postanowiłam spełnić jedno ze swoich marzeń i założyć tego bloga by dzielić się swoją kulinarną pasją z innymi.

Dlaczego wege?

 Od zawsze miałam problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi. Starałam się jeść zdrowo, ale nie mogłam schudnąć. W  kwietniu 2014 roku wpadłam na pomysł, żeby przejść na dietę bezmięsną. Od tamtego momentu udało mi się zrzucić już 8 kg i nie mam żadnych problemów z utrzymaniem wagi. I choć nie jestem wegetarianką, bo zdarza mi się zjeść rybę czy owoce morza, to na co dzień dania wege królują w mojej kuchni. Wiem, że do jedzenia mięsa już nie wrócę :)

Swoją fascynacją daniami wegetariańskimi staram się zarażać innych. Uwielbiam przygotowywać wege kolacje dla przyjaciół czy przekonywać rodziców, że bez mięsa też może być smacznie.

Ja sama czuję się świetnie. Codziennie mam nowe pomysły, a wraz z początkiem roku postanowiłam stawić czoła nowym wyzwaniom kulinarnym i fotograficznym  i oto jest Good changes- z miłości do kuchni wegetariańskiej!